Odborné články

Klastr Česká peleta poprvé představí ucelenou nabídku kotlů na biomasu od českých výrobců

Přijďte se podívat na přehlídku nejnovějších výrobků 11 úspěšných českých výrobců kotlů a paliv z biomasy sdružených v Klastru Česká peleta. Úspěšné české firmy jako ATMOS, PONAST, VERNER, OPOP, BENEKOV, LING, LATOP, ESEL, BIOMAC či CDP nebo česká pobočka prestižní rakouské firmy MAYR-MELNHOF a další se vůbec poprvé představí v rámci společného výstavního stánku. Každý si tak bude moci vybrat zdravé a cenově dostupné vytápění podle nejjemnějších osobních preferencí a vkusu.

veletrh FOR ARCH / FOR THERM
21. – 25. 9. 2011
pražský veletržní areál Letňany
hala 5, stánek D12

Obr. : Ukázka produkce členů Klastru Česká peleta – k vidění na veletrhu FOR ARCH

Stánek je symbolem společného servisu českých firem pro nejrozličnější zákazníky. Spojení výrobců pelet, výrobců kotlů i specializovaných logistických a obchodních firem přináší takový komfort a bezstarostnost při vytápění, jaký u zastaralejších typů vytápění nenajdete. Expozice ukazuje, že plyn, elektřina či koks jsou oproti peletám nejen dražší a o dost více znečišťují prostředí, ale již nejsou ani pohodlnější. Pojďte se přesvědčit, že pelety i další paliva z biomasy představují strategickou odpověď na starosti s energetickou nezávislostí, růstem cen paliv i špatným vzduchem, který dýchá skoro polovina české populace.

Klastr Česká peleta je nově působícím sdružením firem z oblasti výroby kotlů na pelety a dalších paliv z biomasy, výrobců pevných biopaliv, poradenských či distribučních společností a univerzit a výzkumných institucí. Podrobné informace o aktivitách Klastru Česká peleta i jeho členech naleznete na www.ceska-peleta.cz.

PR článek

Článek: Tisknout s obrázky | Tisknout bez obrázků | Poslat e-mailem

Související články:

Česká Peleta se představí opět v silné sestavě na veletrhu Moderní vytápění 2012
I Klastr Česká peleta dokázal zapálit průmyslový palác
Ceny dřevěných pelet se drží nízko. Kdo je nakoupí před topnou sezonou, ušetří další tisíce
Rychlá investice do úsporného kotle může ještě letos snížit náklady na vytápění
Moravskoslezský kraj pokračuje s dotacemi na peletové kotle

Zobrazit ostatní články v kategorii Obnovitelné zdroje energie, Pelety a brikety, Spalování biomasy

Datum uveřejnění: 16.9.2011
Poslední změna: 16.9.2011
Počet shlédnutí: 4645

Citace tohoto článku:
, Klastr Česká peleta: Klastr Česká peleta poprvé představí ucelenou nabídku kotlů na biomasu od českých výrobců. Biom.cz [online]. 2011-09-16 [cit. 2024-07-23]. Dostupné z WWW: <https://biom.cz/cz/odborne-clanky/klastr-ceska-peleta-poprve-predstavi-ucelenou-nabidku-kotlu-na-biomasu-od-ceskych-vyrobcu>. ISSN: 1801-2655.

Komentáře:
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto