Odborné články

Česká Peleta se představí opět v silné sestavě na veletrhu Moderní vytápění 2012

Klastr Česká peleta jako největší sdružení výrobců a kotlů a paliv z biomasy a veletrh Moderní vytápění jako významná akce určující trendy v chytrých a komfortních způsobech vytápění - to je spojení, které ladí. Jedenáct úspěšných členů Klastru bude prezentovat rozsáhlou nabídku výrobků a služeb na výstavišti v pražských Holešovicích pod jednou “střechou“ v rámci kolektivního stánku č. M90 ve dnech 23. – 26. 2. 2012. Ten bude mít podstatný symbolický význam. Ukazuje totiž spojení českých firem zaručující kompletní servis pro nejrozličnější zákazníky. Návštěvníci tak dostanou možnost vybírat zdravé a cenově dostupné vytápění podle nejjemnějších osobních preferencí a vkusu.

Obr. : Expozici Klastru Česká peleta najdete na konci vstupní haly M, stánek číslo 90

A podívat se budou moci na nabídku domácích kotlů a kamen od firem VERNER, ATMOS, PONAST, OPOP či BENEKOV, nebo porovnávat s jejich zdravou zahraniční konkurencí značek ÖKOFEN nebo HAPERO. Ti, kdo potřebují najít nejlepší pelety a další paliva z biomasy, se budou moci zastavit u prezentací společností CDP.cz, LATOP, MAYR-MELNHOF nebo BIOMAC, které také zajišťující dopravu a doplňování pelet a dalších biopaliv. Zkrátka, pro každého něco. Služby v oblasti zkoušek a certifikací biopaliv představí společnost TÜV NORD Czech. Všech jedenáct společností připraví rozsáhlou společnou výstavu, přičemž vše bude pěkně sladěné v barvách Klastru, v barvách dřeva, v barvách pevných biopaliv. Na zájemce navíc bude čekat časopis Komfortní teplíčko, shrnující vše, co potřebuje člověk, který uvažuje o vytápění biomasou, vědět.

Zástupci vedení i zúčastněných společností budou navíc po celou dobu trvání veletrhu odborně a s nadšením vysvětlovat návštěvníkům pozitiva tohoto dynamicky rozvíjejícího se segmentu vytápění. Zkrátka to, co teď letí, nejen do kotlů, jsou pelety.

www.ceska-peleta.cz

Článek: Tisknout s obrázky | Tisknout bez obrázků | Poslat e-mailem

Související články:

Klastr Česká peleta poprvé představí ucelenou nabídku kotlů na biomasu od českých výrobců
I Klastr Česká peleta dokázal zapálit průmyslový palác
Grant na řešení kontinuálního odvodu popela při spalování biomasy
Rychlá investice do úsporného kotle může ještě letos snížit náklady na vytápění

Zobrazit ostatní články v kategorii Obnovitelné zdroje energie, Pelety a brikety, Spalování biomasy

Datum uveřejnění: 6.2.2012
Poslední změna: 7.2.2012
Počet shlédnutí: 3987

Citace tohoto článku:
, Klastr Česká peleta: Česká Peleta se představí opět v silné sestavě na veletrhu Moderní vytápění 2012. Biom.cz [online]. 2012-02-06 [cit. 2024-05-26]. Dostupné z WWW: <https://biom.cz/cz/odborne-clanky/ceska-peleta-se-predstavi-opet-v-silne-sestave-na-veletrhu-moderni-vytapeni-2012>. ISSN: 1801-2655.

Komentáře:
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto