Odborné články

EnviTec Biogas nabízí klientům financování projektů bioplynových stanic

Společnost EnviTec Biogas svým rozvojem a výsledky potvrzuje své prvenství na trhu bioplynových stanic (dále jen „BPS“) v rámci Evropy. V důsledku tohoto úspěšného rozvoje se vedení společnosti v Německu rozhodlo posílit služby pro klienty ve střední Evropě a uvolnit finanční prostředky na financování projektů bioplynových stanic pro své klienty. Zájemcům o realizaci bioplynových stanic v České republice se tak otvírá nová a atraktivní příležitost, jak investici uskutečnit.

Realizace na klíč

Spokojenost zákazníků EnviTec Biogas vychází jednak z osvědčené a spolehlivé technologie a jednak z uceleného systému služeb, které zajišťují zákazníkovi komplexní řešení projektu a realizaci na klíč. Technologie je z velké části tvořena vlastním know-how společnosti a průběžně je doplňována inovativními prvky, neboť EnviTec Biogas věnuje velkou pozornost výzkumu a vývoji. V oblasti realizace na klíč nabízí společnost následující služby:

  • příprava projektu a jeho stavební realizace
  • uvedení zařízení do provozu
  • poskytnutí biologických a technických služeb
  • pojištění BPS a finanční spolupráci na projektu (společnost provozuje vlastní finanční instituci)
  • provozní a řídící management

Svým silným finančním zázemím, kreditem, množstvím referencí a spolehlivou technologií poskytuje EnviTec Biogas klientům jistotu, kvalitu a seriózní obchodní partnerství.

Možnosti financování investice BPS

V rámci zlepšování služeb pro zákazníky společnost rozšiřuje možnosti financování projektů BPS pro své klienty. Společnost provozuje vlastní finanční instituci, která je zřízena právě za účelem financování atraktivních projektů BPS. Takové projekty se posuzují vždy individuálně a v úvahu připadají zejména následující možnosti financování:

  1. založení nové společnosti, která bude investorem a provozovatelem BPS s tím, že majetkový a investiční podíl v ní bude mít z 50 nebo více procent společnost EnviTec a z 50 nebo méně procent partnerská společnost
  2. 100% financování investice společností EnviTec, kdy partnerský subjekt zajišťuje adekvátní smluvní služby, např. dodávku vstupních surovin, pozemek pro realizaci BPS atd.

Více informací o finanční a další spolupráci rádi poskytneme vážným zájemcům osobně.

Obr. : Bioplynová stanice

Stanislav Krchňavý a Ondřej Bačík

EnviTec Biogas Central Europe s.r.o.

Mapa bioplynových stanic

Článek: Tisknout s obrázky | Tisknout bez obrázků | Poslat e-mailem

Související články:

Travní senáž i pro výrobu elektřiny
Před bleskem musíme chránit i bioplynové stanice
Možnosti výroby a využití bioplynu v ČR
Metody úpravy bioplynu na kvalitu zemního plynu
EnviTec Biogas: lídr bioplynových stanic v Evropě
EnviTec Biogas potvrzuje pozici evropského lídra v oboru bioplyn
První bioplynová stanice EnviTec Biogas v ČR byla slavnostně spuštěna

Zobrazit ostatní články v kategorii Bioplyn

Datum uveřejnění: 14.11.2008
Poslední změna: 29.6.2009
Počet shlédnutí: 7061

Citace tohoto článku:
BAČÍK, Ondřej: EnviTec Biogas nabízí klientům financování projektů bioplynových stanic. Biom.cz [online]. 2008-11-14 [cit. 2024-07-20]. Dostupné z WWW: <https://biom.cz/cz/odborne-clanky/envitec-biogas-nabizi-klientum-financovani-projektu-bioplynovych-stanic>. ISSN: 1801-2655.

Komentáře:
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto