Odborné články

BPOWER a LU-VE – spojení pro komplexní služby na bioplynových stanicích

Zjistěte, jak naše desetiletá spolupráce s LU-VE přináší bioplynovým stanicím (BPS) špičkové služby a inovativní řešení nejen v oblasti chlazení.

Chlazení kogenerační jednotky – jsme připraveni na vaše potřeby!

Více než 10 let spolupracujeme s jedním z předních světových výrobců chladící techniky, společností LU-VE.  Historickou součástí této společnosti je např. i firma Alfa Laval, jejíž chladiče jsou na českých BPS často k vidění. Společnost BPOWER má tu čest být exkluzivním dodavatelem produktů LU-VE pro český trh, což nám umožňuje přinášet nejen kvalitní produkty, ale také inovativní služby našim zákazníkům.

Jedním z hlavních benefitů naší spolupráce s LU-VE je naše schopnost poskytovat bioplynovým stanicím komplexní služby, které zahrnují chlazení kogeneračních jednotek šité přímo na míru. Velikost není omezením - naše služby jsou dostupné bez ohledu na výkon kogenerační jednotky. Díky exkluzivním cenám našich produktů v poměru k jejich prověřené kvalitě můžete očekávat výborný poměr výkonu a ceny.

Výjezdové servisní týmy

Naše výjezdové servisní týmy jsou k dispozici, ať už potřebujete pravidelný servis nebo okamžitou opravu. S námi máte jistotu, že nebudete čekat dlouho na zásah, a že máme náhradní díly stále po ruce.

Specializujeme se také na diagnostiku problémů s předáváním tepla na teplovodních trasách. Na základě odborných studií můžeme poskytnout konkrétní doporučení, jak problém vyřešit. Často jsme schopni problémy vyřešit přímo my, nebo doporučit spolehlivé partnery, kteří vám pomohou. Rovněž poskytujeme konzultace ohledně využití zbytkového tepla třeba na výrobu elektrické energie. Často podceňovanou příčinou špatně fungujícího chlazení je chladič palivové směsi. Nejen na ten se zaměřujeme během naší diagnostiky chladícího okruhu.

S více než 70 instalacemi na bioplynových stanicích po celé České republice jsme získali bohaté zkušenosti a know-how, o které se rádi podělíme. Nyní na podzim je ideální čas na plánování provozních opatření a investic. Nebojte se nás kdykoliv kontaktovat a zjistit, jak vám můžeme pomoci vytvořit efektivní a udržitelný provoz vaší bioplynové stanice.

Společnost BPOWER – Váš partner pro chlazení a komplexní servis v bioplynových stanicích.

 

Pavel Žwak

Obchodní manažer

GSM: +420 725 902 003

pavel.zwak@bpower.cz

www.bpower.cz

PR článek

Článek: Tisknout s obrázky | Tisknout bez obrázků | Poslat e-mailem

Související články:

Bioplynové stanice už teplo nemaří, vyrábějí z něj elektřinu navíc
Chladič eCooler. Jako automobil, který nepotřebuje tankovat
Chladič nové generace s nulovou spotřebou elektrické energie
Nevyužité teplo z BPS může vydělávat slušné peníze
Více než 50 úsporných chladičů šetří na provozu bioplynových stanic
Zařízení ORC zvýší výrobu elektřiny z kogenerační jednotky

Zobrazit ostatní články v kategorii Biometan, Bioodpady a kompostování, Bioplyn, Obnovitelné zdroje energie

Datum uveřejnění: 14.11.2023
Poslední změna: 14.11.2023
Počet shlédnutí: 2787

Citace tohoto článku:
BPOWER, : BPOWER a LU-VE – spojení pro komplexní služby na bioplynových stanicích. Biom.cz [online]. 2023-11-14 [cit. 2024-07-21]. Dostupné z WWW: <https://biom.cz/cz/odborne-clanky/bpower-a-lu-ve-spojeni-pro-komplexni-sluzby-na-bioplynovych-stanicich>. ISSN: 1801-2655.

Komentáře:
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto