EnglishRSSkontaktyčlenstvísitemapinzerce a reklama
Biom.cz
biomasa, biopaliva, bioplyn, pelety, kompostování a jejich využití

ODBORNÉ ČLÁNKY

Nová grafika na BIOM on line

Jelikož nám byl několikrát oprávněně vytýkán ne zrovna dokonalý vzhled našeho on line zpravodaje, tak jsme udělali první krok k jeho nápravě: grafické menu, jež se zobrazuje na všech stránkách a umožňuje rychlý pohyb mezi jednotlivými částmi webu.

V plánu máme ještě i další změny, ale než je uskutečníme, tak bychom rádi znali Vaše názory, potřeby a návrhy ke zlepšení. Vaše podněty nám můžete sdělit pomocí přidání komentáře (dole na stránce), nebo posláním e-mailu.

Zároveň můžete připsat, co Vám na našem webu chybí za služby, popř. co se Vám líbí a mělo by být zachováno či rozšířeno.

Veškeré Vaše připomínky se budeme snažit vtělit do nově vytvářeného vzhledu a funkčnosti.

Článek byl publikován v rámci práce na webu Biom.cz.

Článek: Tisknout s obrázky | Tisknout bez obrázků | Poslat e-mailem

Související články:

Biom.cz je pod svobodnou licencí

Zobrazit ostatní články v kategorii Obnovitelné zdroje energie

Datum uveřejnění: 30.6.2002
Poslední změna: 14.1.2006
Počet shlédnutí: 5013

Citace tohoto článku:
SLEJŠKA, Antonín: Nová grafika na BIOM on line. Biom.cz [online]. 2002-06-30 [cit. 2017-12-15]. Dostupné z WWW: <https://biom.cz/cz/odborne-clanky/nova-grafika-na-biom-on-line>. ISSN: 1801-2655.

Komentáře:
ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto ilustrační foto


 
© 2001-2009, CZ Biom  -  České sdružení pro biomasu,  Opletalova 7/918, 111 44 Praha 1,   Tel.: 604 856 036,   E-mail: sekretariat@biom.cz
Webhosting/ webdesign / publikační systém TOOLKIT - Econnect
Treti ruka energieplus Česká peleta Ekologie, pasivní domy, solární energie, alternativní zdroje, zelené bydlení EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Ekolist po drátě Portál Energetika Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Lesnicko-dřevařský www server