Novinky

Poptávka po biomase

30.5.03
Firma Eximo hledá dodavatele biomasy pro energetické využití. Může odebrat až 20 tisíc tun.

Vylepšená diskuse na Biom.cz

25.5.03
Diskuse na Biom.cz je od nynějška přehlednější. Původní systém diskuse o tématech byl nahrazen možností přidávat nové dotazy či témata jako samostatné

Pojďte vystavovat na PRAGA AGRO s CZ Biomem

7.5.03
Tak jako loni mohou vystavovatelé, kteří budou vystavovat v expozici fytoenergetiky, získat 10%-ní slevu z výstavní plochy. Ovšem letos by měla být expozice fytoenergetiky podstatně propracovanější.

Biogas aus der Abfall- und Abwasserbehandlung Version 2

7.5.03
V redakci Biom.cz jsou k dispozici kompaktní disky Biogas aus der Abfall- und Abwasserbehandlung Version 2 a starší verze Biogas from Biowaste and Waste Water Treatment plants. Prohlédnout si je bude možné na konferenci Biomasa pro energii.

the Bioenergy International

4.5.03
Dubnové číslo časopisu the Bioenergy International můžete získat v sekretariátu CZ Biom. (Uzávěrka pro příspěvky do následujícího čísla je 20. května). Časopisy budou k dispozici na konferenci Biomasa pro energii.

Horizontální plán rozvoje venkova

3.5.03
Do 14. června 2003 je možné připomíkovat návrh Horizontálního plánu rozvoje venkova. Návrh bude veřejně projednáván 29. května na MZe v Praze. (V plánu je stanoven cíl do roku 2006 vysadit 150 ha rychlerostoucích dřevin. Možná by bylo dobré navrhnout trošku ambicióznější cíl).

BioMat Newsletter

2.5.03
Vyšlo nové číslo BioMat Newsletter, kde se můžete mimo jiné dočíst o možnostech financování biomasových projektů prostřednictvím šestého rámcového programu.

Konference Biomasa pro energii

2.5.03
Na konferenci Biomasa pro energii se prosím (s ohledem na pracovní neschopnost předsedy CZ Biomu) registrujte u paní Pickové a nezapomeňte jí sdělit, zda budete mít volné místo v autě, které by jste mohli poskytnout některému neautomobilizovanému účastníkovi konference (aby nebylo nutné kvůli exkurzi objednávat autobus).

Peletárna na prodej

19.4.03
Nabízíme k prodeji sušící linku BS-6 a technologickou linku na výrobu dřevěných pelet - včetně budov a manipulačních ploch. Zařízení se nachází v okrese Česká Lípa.

Omluva

13.3.03
Přednáška Vlasty Petříkové na konferenci Obnovitelné zdroje energie v obcích 2003 se neuskuteční.

FP6 partner search

10.3.03
Maďarská firma Innoterm Energetics Ltd. hledá partnera pro spolupráci na projektu pro 6. rámcový program.
« | 1 | .. | 45 | 46 | 47 | 48 | »