Zprávy z tisku

Předsedkyně ERÚ Alena Vitásková ukončila činnost Řídicího výboru projektu nových tarifů

Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková dnes s okamžitou platností ukončila činnost Řídicího výboru projektu Nové tarifní struktury (NTS). K ukončení činnosti výboru přistoupila poté, co se jeho účastníci shodli na nutnosti tarify upravit a předkládaný matematicko-technický model schválili jako základ pro další výpočty.

Vedoucím řídicího výboru projektu byl bývalý první místopředseda ERÚ Jan Nehoda, který stávající návrh Nové tarifní struktury předkládal ke schválení a který byl odvolán již v lednu letošního roku. Členy řídicího výboru byli Lenka Kovačovská, náměstkyně ministra průmyslu a obchodu, Aleš Tomec za společnost OTE, a.s., Jaromír Vorel ze Sdružení velkých spotřebitelů energie, Miroslav Vrba za společnost ČEPS, a.s., Ivo Hlaváč za společnost ČEZ, a. s., Richard Vidlička za společnost ČEZ Distribuce, a. s., Zdeněk Bauer za společnost E.ON Distribuce, a.s., a Milan Hampl za společnost PREdistribuce, a. s.

Detailní informace bude vedení ERÚ prezentovat na tiskové konferenci ve čtvrtek 3. března 2016 od 12 hodin v pražském sídle Energetického regulačního úřadu.

Zdroj: Tisková zpráva ERÚ 2.3.2016

 

Datum uveřejnění: 29. února 2016
Poslední změna: 2. března 2016
Počet shlédnutí: 3384