Zprávy z tisku

JA Solar: největší střešní solární projekt v Jordánu

Peking 21. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost JA Solar dodala moduly pro největší střešní solární projekt v Jordánu

 
 

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních produktů, dnes oznámila, že univerzitě Yarmouk dodala solární moduly o celkové kapacitě 3 MW pro doposud největší střešní solární projekt Jordánska.

Solární systém o kapacitě 3 MW, který byl navržený pro univerzitu Yarmouk, jednu z nejvýznamnějších vysokých škol, sestává celkem z 9 232 solárních panelů, které jsou umístěny na střechách 29 budov celého studentského areálu. Kromě toho systém představuje kapacitu výroby energie ve výši 4,68 milionu kWh za rok, která splňuje denní poptávku po elektřině učitelů a studentů a může také snížit emise uhlíku o 290 metrických tun ročně. Společnost Kawar Energy, jeden z největších poskytovatelů řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie v Jordánsku, vyvinula, navrhla a postavila tento střešní projekt s výjimečnou kvalitou a rychlostí, která zajišťuje úspěšné dokončení projektu.

Jordánsko se nachází v oblasti extrémních přírodních podmínek s vysokou teplotou, ultrafialovým zářením a písečnými bouřemi. V důsledku toho existuje přísný požadavek na vysokou spolehlivost solárních modulů rozmístěných v této oblasti. Vysoce kvalitní solární moduly firmy JA Solar dokáží v každých výše zmíněných podmínkách pracovat dobře a nabízejí silnou záruku výroby energie. V roce 2017 dosáhla celková dodávka solárních modulů společnosti JA Solar do Jordánska celkového výkonu 130,2 MW, což představuje téměř 50% podíl na tomto trhu. Společnost JA Solar je nejlepších dodavatelem modulů na jordánský trh.

Cao Bo, viceprezident společnosti JA Solar, uvedl: „Jako přední světový výrobce solárních modulů jsme stále zaměřeni na technologické inovace a kvalitu výrobků, abychom vyhověli potřebám našich globálních zákazníků a přispěli k řešení globálních energetických problémů."

Zdroj: Tisková zpráva PROTEXT 22.3.2018

 


Datum uveřejnění: 21. března 2018
Poslední změna: 29. března 2018
Počet shlédnutí: 1247