Akce

Konference Předcházení vzniku odpadů 2019

čtvrtek 24. října 2019 (Praha)
Celodenní konference PVO 2019 se uskuteční 24. října 2019 opět v Praze. Odborný program bude probíhat v Kongresovém sále Wellness Hotelu Step. Konference podporuje vyšší míru aplikace principů předcházení vzniku odpadů a opětovného použití do každodenního života.
Místo konání: Praha; Wellness Hotel Step, Malletova 1141/4, Praha 9, 190 00
Pořádá: České ekologické manažerské centrum, https://www.cemc.cz/

Podrobnosti o akci: https://www.tretiruka.cz/media-a-odpady/predchazeni-vzniku-odpadu/konference-pvo-2019/
Cílem konference je informovat veřejnost o zajímavých projektech, inspirovat a vzdělávat představitele neziskových organizací, studentů, obecní samosprávy a státní správy. Prezentací příkladů správné podnikové praxe chtějí pořadatelé napomoci přenosu získaných poznatků do skutečné praxe.

Konference je otevřena úplně všem, kteří vítají principy cirkulární ekonomiky a moderní přístupy při nakládání s odpady. Akce je určena pro pracovníky v odpadovém hospodářství, zástupce firem a samospráv, škol nebo i široké veřejnosti.

Na konferenci se potkáte se zástupci Ministerstva životního prostředí a průmyslu, kontrolními orgány, představiteli firem z rozmanitých výrobních odvětví i s neziskovými organizačními, kteří se s vámi rádi podělí o osobní zkušenosti z praxe.

Díky letošní podpoře akce ze strany Ministerstva životního prostředí bude vstup pro zástupce státní správy a samosprávy, neziskových organizací a škol - zdarma! Pro ostatní zájemce činí vložené 1 500 Kč bez DPH.

Více informací a registraci naleznete ZDE.

 

 

Datum uveřejnění: 3.5.2019
Poslední změna: 03.05.2019
Počet shlédnutí: 4231