Akce

European Biogas Conference 2020

úterý 1. září 2020 09:30 (Evropská unie)
Od 1. do 4. září 2020 proběhne letošní ročník konference European Biogas Conference 2020 online. Konference pořádaná Evropskou bioplynovou asociací (European Biogas Association, EBA) je platformou pro diskusi o nejnovějším vývoji v odvětví bioplynu a biometanu v Evropě.
Místo konání: ONLINE;
Pořádá: European Biogas Association, https://www.europeanbiogas.eu/

Příloha: PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM  [pdf - 159.1 kB]
Od 1. do 4. září 2020 proběhne letošní ročník konference European Biogas Conference 2020 s ohledem na současnou krizi COVID-19 online. Konference pořádaná Evropskou bioplynovou asociací (European Biogas Association, EBA) je platformou pro diskusi o nejnovějším vývoji v odvětví bioplynu a biometanu v Evropě.

Program virtuálního formátu bude tvořen krátkými interaktivními relacemi, které se budou konat každé ráno od 1. do 4. září. 

Zelená dohoda stanovila do roku 2050 jasné ambice směrem k uhlíkové neutralitě. Bioplyn, biometan a další obnovitelné plyny budou hrát klíčovou roli při podpoře přechodu Evropy k čistému energetickému systému se skutečně efektivními zdroji a oběhovou ekonomikou.

Na cestě k roku 2050 je nezbytný otevřený dialog s tvůrci politik, průmyslem, akademickou obcí a občany, aby bylo zajištěno, že budou použity všechny zdroje k dosažení stanovených cílů.

Jako každoroční významná událost pořádaná EBA poskytne Evropská konference o bioplynu platformu pro diskusi o tom, jak úspěšně využít potenciál obnovitelných plynů v tomto novém kontextu. Představí také novinky v odvětví obnovitelných plynů a poskytne prostor pro obchodní dialog a sdílení znalostí.

Připojte se k interaktivním sezením pro inspirativní debatu o výzvách a příležitostech průmyslu obnovitelných plynů v nadcházejících letech!

E-program ZDE.

Více informací a registraci naleznete ZDE.

Cena: 22,17 EUR – 79,83 EUR

 

 

Datum uveřejnění: 20.8.2020
Poslední změna: 20.08.2020
Počet shlédnutí: 202