Snaha není koksovatelná. (rčení z Ostravska)
 Kontakty 
 Projekty 
 CZ Biom 
 AEBIOM 
 ECN 
 Atlas OZE 
 English  
 
Přihlášení:       ?


 Registrace

Biom Biom+

Reklamka:


Vyhláška upravující podmínky podpory výroby elektřiny z biomasy

     Připomínkování "vyhlášky, kterou se stanoví druhy a způsoby využití biomasy při výrobě elektřiny z biomasy na něž se vztahuje podpora dle zákona č. 180/2005 Sb. a kterou se dále stanoví parametry biomasy, podle nichž je tato podpora diferencována" bylo ukončeno. Jakmile bude k dispozici finální text vyhlášky, budeme jej na Biom.cz publikovat.
    

Účelem Vašich připomínek je, aby ve vyhlášce nebyl opomenut žádný podstatný druh biomasy a jeho správné zařazení do příslušné kategorie. Tímto veřejným připomínkováním by měla být vyhláška nastavena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám Vás - budoucích uživatelů této vyhlášky.

Naším společným cílem je ve spolupráci s Regulátorem trhu s elektřinou docílit takových cen elektřiny z biomasy, které zajistí požadovaný rozvoj fytoenergetiky v ČR.

V rámci projektu byly publikovány tyto články:
V rámci projektu byly publikovány tyto novinky:


Agrární www portál EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Stránky věnované obnovitelným zdrojům energie Ekolist po drátě Waste - časopis zabývající se především problematikou odpadového hospodářství Portál Energetika Občanské sdružení EKODOMOV Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Informační odpadový server Lesnicko-dřevařský www server České centrum pro podporu inovací Konopářský svaz České republiky Ekobioenergo, o.s. Ekologické bydlení - energie, domy, šetření, ekologie, recyklace
O rozvoj a aktualizaci se stará redakce Biom.cz.
provozuje CZ Biom, VÚRV a VÚZT.
ISSN: 1801-2655
CMS: ActionApps