Novinky

Vyšlo již třetí číslo časopisu MPO pro žadatele v OP PIK

 
 

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR vydalo již třetí číslo zpravodaje "OPIK" pro žadatele v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, ve kterém naleznete praktické rady, informace o výzvách, novinky, zkušenosti žadatelů a důležité kontakty. 

Zpravodaj informuje o blížícím se termínu ukončení příjmu žádostí v rámci probíhajících výzev SC 3.1, SC 3.2, a SC 3.5 v PO 3 a současně se dozvíte i o probíhajících výzvách. Upozorňuje na časté chyby žadatelů. Představuje základní pravidla pro snadné podání Žádosti o platbu.

Hlavním tématem třetího dílu je představení nové výzvy v dotačním programu Vysokorychlostní internet. Výzva cílí na tzv. bílá adresní místa, kde vysokorychlostní internet není k dispozici. Ve výzvě je alokováno 1 000 000 000 Kč s tím, že v případě většího zájmu bude alokace Výzvy adekvátně navýšena. Výzva je určena podnikatelům (fyzickým i právnickým osobám), kteří mohou žádat o dotaci na zařízení a práce potřebné k vybudování moderní telekomunikační infrastruktury.

Informační zpravodaj OPIK č. 1

Informační zpravodaj OPIK č. 2

Informační zpravodaj OPIK č. 3


 
 

Zdroj (autor): Ministerstvo průmyslu a obchodu
Web: http://www.mpo.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 4.3.19
Poslední změna: 4.3.2019
Počet shlédnutí: 3074