Novinky

Vylepšená diskuse na Biom.cz

 
 

Diskuse na Biom.cz je od nynějška přehlednější. Původní systém diskuse o tématech byl nahrazen možností přidávat nové dotazy či témata jako samostatné články. Nové příspěvky můžete sledovat prostřednictvím levého menu.

Hlavním vylepšením je možnost nechat si zasílat odkazy na nové příspěvky e-mailem. Pokud jste zaregistrován(a) pro zasílání zpráv z Biom.cz e-mailem, tak si nyní můžete ve svém profilu (na konci každé zprávy naleznete odkaz na svůj profil) zaškrtnout výběr "Diskuse na Biom.cz". Pokud zatím zaregistrován(a) nejste, tak se můžete snadno zaregistrovat napsáním Vaší e-mailové adresy do políčka "BIOM e-mailem" v levém sloupci. Po odeslání Vaší e-mailové adresy Vám bude automaticky zaslán potvrzovací e-mail s odkazem do Vašeho profilu, ve kterém si budete moci zvolit, jaké druhy informací a jak často chcete z Biom.cz dostávat.

Jakmile bude v diskusi dostatek nových příspěvků, tak bude vytvořena možnost zobrazení příspěvků pouze z vybrané kategorie a bude rovněž umožněno vyhledávání v diskusích.

Novinka byla uveřejněna v rámci práce na webu Biom.cz.


 
 

Zdroj (autor): Biom.cz
Web: http://www.biom.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 25.5.03
Poslední změna: 14.1.2006
Počet shlédnutí: 1030