Novinky

Teta Peleta rozdává novým přátelům zdarma lístky na FOR THERM

 
Teta peleta
 

„Tak sem si řikala, že všichni moji přátelé se asi budou chtít přijít podivat na ten veletrh, na FOR THERM. Budu tam koneckonců skoro tejden, dost se na to připravuju, vybírám kotle, zjišťuju novinky, peču koláče a na všecky se těšim. Budem tam mít velikej stánek, vlastně myslim že máme vůbec největší výstavní plochu. Co tam všecko bude, to si načtěte v pozvánce, to já vám tady nebudu znova vykládat. Ale řikala sem si, že bych pro vás jako mohla zařídit nějaký volňásky. No ale úplně zadarmo to nebude, dám je každopádně jenom svejm kamarádům, že jo. Mám jich plnej kredenc, takže volňáska dostanou ode dneška všichni, kteří se nově přihlásej jako přátelé Tety Pelety na internetu, na tom facebůku. Tam já totiž docela často píšu, takže každej, koho ty peletky zajímaj a kdo jim fandí, by tam měl bejt. A uvidíme se už brzo v Letňanech!“

Jak se stát přítelem Tety Pelety na Facebooku a získat lístek na veletrh For Therm zdarma?

Vpravo na této stránce vidíte banner „Přátelé Tety Pelety“ (pod kalkulačkou), stačí kliknout na „To se mi líbí“ a stali jste se přítelem Tety Pelety na Facebooku.

Druhá možnost je přihlásit se na Facebook a tam najít stránku “Přátelé Tety Pelety“ na tomto odkazu. Uvidíte uvítací obrázek a vpravo nahoře opět najdete tlačítko “To se mi líbí“.

Jakmile se stanete přítelem Tety Pelety, napište nám e-mail na klastr@ceska-peleta.cz anebo zprávu přes Facebook. Do zprávy napište, že žádáte o lístek na FOR THERM zdarma, a připište svoji vlastní e-mailovou adresu. Lístek vám zašleme e-mailem.

Akce je pouze pro nové přátele Tety Pelety.


 
 

Zdroj (autor):
Web: https://www.facebook.com/ceskapeleta
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 4.9.13
Poslední změna: 4.9.2013
Počet shlédnutí: 662