Novinky

Přijďte na tradiční konferenci BIOMASA & ENERGETIKA 2011

 
 

České sdružení pro biomasu CZ Biom pořádá za účasti významných expertů, odborníků a kapacit v oboru šestnáctý ročník mezinárodní konference BIOMASA & ENERGETIKA 2011. Můžete se těšit na specializované přednášky a prezentace věnované biomase, energetice, obnovitelným zdrojům energie, biopalivům, bioplynovým stanicím, peletám, rychle rostoucím dřevinám a dalším souvisejícím tématům.

V České republice nenajdete v rámci energetického využití biomasy významnější událost. A program tomu rozhodně odpovídá. Už dopoledne budete moci zjistit, jaké změny v zákonech o obnovitelných zdrojích na Vás čekají a jaké dopady nová legislativa bude mít pro investory i provozovatele. Zároveň se dozvíte nejnovější informace z české energetiky a teplárenství od bývalého českého premiéra a v současnosti předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení Mirka Topolánka, bývalého ministra životního prostředí Martina Bursíka a zástupců Energetického regulačního úřadu, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zemědělství a dalších. Detailní program naleznete ZDE.

Odpoledne se pak dočkáte přednášek směřující více k praktické stránce problematiky. Chcete zjistit, co je nového v sektoru pelet a kotlů na biomasu? Zajímá Vás pěstování rychle rostoucích dřevin, či miscanthu? Jak si stojí projekty tepláren využívající biomasu v praxi? Nebo potřebujete zjistit, jaké bývají nejčastější nedostatky auditů a studií proveditelnosti při výstavbě bioplynových stanic?

To vše je jen zlomek z témat, na které Vám konference BIOMASA & ENERGETIKA 2011 nabídne. V rámci akce se můžete těšit na stan vytápěný peletami s občerstvením pro všechny účastníky a návštěvníky, nebo na přehlídku FlexiFuel vozidel jezdících na biopaliva. Dodáváme, že vstup je zdarma pod podmínkou včasné registrace, kapacita sálu je omezena. Registrace ZDE.
Těšíme se právě na Vaši návštěvu!

BIOMASA & ENERGETIKA 2011
Kdy se pořádá? úterý 29. listopadu 2011
Kde se pořádá? Praha 6 - Suchdol; AULA České zemědělské univerzity, Kamýcká 129
Kdo ji pořádá? CZ Biom – České sdružení pro biomasu
Kde najdete více informací a detailní program?
https://biom.cz/cz/akce/biomasa-amp-energetika-2011

Bližší informace:

Jan Huk
manažer komunikace CZ Biom        
email: media@biom.cz            
tel.: 777 366 485    

Ing. Vladimír Stupavský
projektový ředitel a místopředseda CZ Biom        
email: stupavsky@biom.cz
tel.: 724 611 316


 
 

Zdroj (autor): CZ Biom
Web: http://www.biom.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 7.11.11
Poslední změna: 7.11.2011
Počet shlédnutí: 753