EnglishRSSkontaktyčlenstvísitemapinzerce a reklama
Biom.cz
biomasa, biopaliva, bioplyn, pelety, kompostování a jejich využití

NOVINKY

Právě vyšlo třetí číslo Newsletteru greenGain!

Právě vychází třetí greenGain Newsletter Červen 2016 patřící stejnojmennému projektu, na kterém CZ Biom spolupracuje s několika zahraničními partnery z Německa, Itálie a Španělska.

GreenGain je tříletý evropský projekt spuštěný v roce 2015, který hledá cesty jak zvýšit energetické využití biomasy pocházející z údržby veřejné zeleně.

Projekt greenGain si klade za cíl vytvořit v rámci EU platformu, která zvýší informovanost o možnostech energetického využívání biomasy, která není primárně pěstována pro energetické účely. Hlavním úkolem je přispět k mapování udržitelných zdrojů biomasy, které by pokryly rostoucí nároky EU na energii z obnovitelných zdrojů.

Toto červnové číslo naleznete zde.

greenGain Newsletter #3 je k dispozici i v dalších jazykových verzích.

EN verze

DE verze

ES verze

IT verze


 
 

Zdroj (autor): greenGain.eu
Web: http://greengain.eu/cs/newsletter/newsletter-3-4/
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 28.6.16
Poslední změna: 30.6.2016
Počet shlédnutí: 1160


 
© 2001-2009, CZ Biom  -  České sdružení pro biomasu,  Opletalova 7/918, 111 44 Praha 1,   Tel.: 604 856 036,   E-mail: sekretariat@biom.cz
Webhosting/ webdesign / publikační systém TOOLKIT - Econnect
Treti ruka energieplus Česká peleta Ekologie, pasivní domy, solární energie, alternativní zdroje, zelené bydlení EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Ekolist po drátě Portál Energetika Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Lesnicko-dřevařský www server