Novinky

Pelety na letošním veletrhu FOR THERM

 
Foto z minulého ročníku
 

Na veletrhu FOR THERM, který proběhne v Praze v termínu 18. - 22. 9. 2012 se opět představí s rozsáhlou expozicí Klastr Česká peleta. Organizátorovi jsme k tomuto tématu položili několik otázek:


 

  • Čím se Váš Klastr zabývá?

Klastr Česká peleta se zabývá propagací šetrného vytápění domů palivy z biomasy, především dřevěnými peletami, briketami a dalšími druhy tuhých biopaliv. Našimi členy jsou přední čeští výrobci a prodejci automatických kotlů na pelety, kamen a kotlů na dřevo a brikety. Stejně tak jsou zastoupeni výrobci a dodavatelé pelet a briket. Spolupracujeme i s řadou vysokých škol, výzkumných ústavů a certifikačních autorit.


 

  • Jaké služby nabízíte?

Pro naše členy zajišťujeme řadu marketingových a propagačních aktivit, slevy na veletrzích, zapojení do společných projektů. Klastr Česká peleta především propaguje pelety, brikety a kotle na biomasu široké veřejnosti za pomoci názorných ukázek produktů a služeb našich členů.


 

  • Co budete na veletrhu FOR THERM prezentovat? Na co byste návštěvníky rádi pozvali?
Na veletrhu bude mít Klastr Česká peleta opět největší výstavní plochu, ne které si mohou návštěvníci prohlédnout a porovnat několik desítek kotlů na pelety, kusové dřevo a brikety vč. nabídky kvalitních paliv. K dispozici bude asi desítka odborníků na problematiku vytápění. Návštěvník tak může na jednom místě dostat informace od 13 předních českých firem, které se vytápění peletami a dřevem zabývají. V tomto je naše expozice jedinečná a také vysoce vyhledávaná.
 
 

Zdroj (autor): Klastr Česká peleta
Web: http://www.ceska-peleta.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 14.7.12
Poslední změna: 30.7.2012
Počet shlédnutí: 632