Novinky

MPO vydalo nové číslo časopisu OPIK, ve kterém informujeme o nové výzvě - úprava bioplynu na Biometan v PO3

 
 

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020 vydává dvouměsíčník - Informační zpravodaj „OPIK“, který především podnikatele informuje o dění v programu.

MPO se snaží informovat veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech řídícího orgánu na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

"V tomto čísle informujeme především o nové VI. výzvě programu Nízkouhlíkové technologie - úprava bioplynu na Biometan v PO3 a IV. výzvě na budování pevných vysokorychlostních sítí přístupu k internetu v PO4," říká šéfredaktor Petr Tůma a dodává: "Představujeme další vybraná regionální inovační centra, která vám rovněž mohou poskytnout služby a programy pro váš rozvoj. Tentokrát Lipo.ink- Liberecký podnikatelský inkubátor a Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. (JVTP). A v metodické rubrice uvedeme aktuální změny ve standardizovaném vzoru Rozhodnutí o poskytnutí dotace."

Časopis si můžete stáhnout zde.


 
 

Zdroj (autor): Ministerstvo průmyslu a obchodu
Web: http://www.mpo.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 16.7.20
Poslední změna: 16.7.2020
Počet shlédnutí: 540