Novinky

MPO vydalo 12. číslo časopisu OPIK, který především podnikatele informuje o dění v programu

 
 

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídící orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-2020 vydává dvouměsíčník - Informační zpravodaj „OPIK“, který především podnikatele informuje o dění v programu. Právě vyšlo již 12. číslo.

MPO informuje veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech řídícího orgánu na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

"V tomto podzimním čísle informujeme především o nových výzvách v progra­mech podpory Aplikace, Technologie a Vysokorychlostní internet. Představíme další vybraná regionální inovační centra, která vám rovněž mohou poskytnout služby a pro­gramy pro váš rozvoj. Tentokrát Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK), Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT a ESA BIC Prague," říká šéfredaktor Petr Tůma.

V metodické rubrice časopis popisuje problematiku Zpráv o realizaci (tzv. ZoR) a v oddíle „Ze života kontrolora“ půjde o kontroly na místě v době koronavirové.

Časopis (včetně starších čísel) je ke stažení ZDE.

Příloha: Informační zpravodaj OPIK č. 12


 
 

Zdroj (autor): Ministerstvo průmyslu a obchodu
Web: http://www.mpo.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 15.9.20
Poslední změna: 15.9.2020
Počet shlédnutí: 393