Akce

Mobilní OZE pro armádní užití se představí poprvé v ČR v rámci dnů NATO

sobota 19. září 2015 - neděle 20. září 2015 (Moravskoslezský kraj)
Energeticky soběstačné mobilní centrum Alfons Mobile Energy Container se představí na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil AČR v Ostravě 19. - 20.9.2015
Místo konání: Ostrava; Dny NATO a Dny Vzdušných sil AČR v Ostravě, na Letišti Leoše Janáčka Ostrava u Mošnova
Pořádá: Simeti Wind Energy * Variel a.s. * Decci a.s. * Energy Cloud * Terra, Endress, http://www.alfons-container.com/cz.php
Alfons Mobile Energy Container je oficiálním energetickým partnerem Dnů NATO a Dnů Vzdušných sil AČR v Ostravě. Tři energeticky soběstačná mobilní centra budou využita jako zdroj elektrické energie – pokryjí spotřebu zázemí největší bezpečnostní akce v Evropě. Energii bude přímo na místě poskytovat větrná turbína a rozložitelná solární elektrárna doplněná o záložní baterie a diesel generátor. Jednotlivé zdroje energie propojí inteligentní systém řízení napájení a spotřeby, který zabraňuje výpadku elektřiny.

Technologie Alfons Mobile Energy Container je praktickou ukázkou využití moderních a šetrných zdrojů energie, které lze použít nejen v krizových okamžicích, ale které především zásadně redukují náklady na energie v běžném provozu. Alfons Mobile Energy Container nabízí inovativní řešení zpřístupnění dostatku energie pro špatně dosažitelná místa nebo pro oblasti zasažené výpadkem sítě v důsledku přírodních katastrof.

Projekt Alfons Mobile Energy Container je realizován pod záštitou Aliance pro energetickou soběstačnost a České fotovoltaické průmyslové asociace.

Odborní zástupci společností podílejících se na vývoji Alfons Mobile Energy Container vás seznámí s chodem nezávislého mobilního energetického systému a jeho snadnou instalací.

 

 

Datum uveřejnění: 18.9.2015
Poslední změna: 18.09.2015
Počet shlédnutí: 320