Akce

Konference Transformace energetiky v Česku

úterý 2. dubna 2019 - středa 3. dubna 2019 (Praha)
Dne 2. a 3. dubna 2019 se v Praze uskuteční 19. energetický kongres ČR s názvem TRANSFORMACE ENERGETIKY III …. a co na to česká energetika?, který se stal jedním z nejvýznamnějších setkání manažerů a expertů na energetiku u nás.
Místo konání: Praha; Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1, 110 00
Pořádá: Business FORUM, s.r.o., https://www.business-forum.cz

Podrobnosti o akci: https://www.business-forum.cz
Cílem kongresu je ukázat trendy, které ovlivní proměnu energetiky ve světě, v Evropě a v České republice v následujících letech. Bude diskutován především český pohled na transformaci a překážky, které transformaci u nás brzdí.

Konference se zaměří na nové trendy v distribuci a přenosu. Jak digitalizace vedená technologickými giganty jako Amazon či Apple mění nároky zákazníků a jak se  tento trend může projevit v energetice. S etickými hackry bude rozeberán nový fenomén doby, kterým jsou stále sofistikovanější kybernetické hrozby. Odborníci na elektromobilitu účastníky seznámí s očekávaným vývojem a posledními novinkami z automobilového průmyslu.

Na kongresu vystoupí výrazné osobnosti. S propracovaným a úspěšným vývojem transformace v Holandsku seznámí Pieter Boot. Domácí scénu proberou: René Neděla, Rostislav Krejcar, Tomáš Hüner, Vladimír Kubeček, Martin Záklasník, Radech Lamich, Stanislav Votruba a mnozí další.

Záštitu nad 19. energetickým kongresem ČR převzaly Ministerstvo průmyslu a obchodu a Ministerstvo životního prostředí.

Program kongresu a další informace naleznete zde.

 

 

Datum uveřejnění: 28.3.2019
Poslední změna: 28.03.2019
Počet shlédnutí: 1922