Akce

Konference Rozvoj komunitní energetiky v zemědělství za využití OZE

středa 26. dubna 2023 09:00 (Praha)
Konference se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 od 9:00 do 13:00 v Sále státních aktů Poslanecké sněmovny. Mezi účastníky bude např. předseda Zemědělského výboru PS PČR Michal Kučera, předseda Asociace soukromého zemědělství ČR Jaroslav Šebek, vrchní ředitel sekce ochrany životního prostředí MŽP David Surý nebo Vlastimil Zedek, ředitel odboru environmentálního a ekologického zemědělství Mze. Způsob potvrzení účasti (nutné pro vstup do prostor Poslanecké sněmovny) i kompletní seznam účastníků najdete v přiložené pozvánce.
Místo konání: Sněmovní 4/176, 118 00 Malá Strana; Sál státních aktů, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR
Pořádá: Pod záštitou Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, https://www.psp.cz/

Příloha: POZVÁNKA  [pdf - 724.5 kB]
Konference se uskuteční ve středu 26. dubna 2023 od 9:00 do 13:00 v Sále státních aktů Poslanecké sněmovny.

Mezi účastníky bude např. předseda Zemědělského výboru PS PČR Michal Kučera, předseda Asociace soukromého zemědělství ČR Jaroslav Šebek, vrchní ředitel sekce ochrany životního prostředí MŽP David Surý nebo Vlastimil Zedek, ředitel odboru environmentálního a ekologického zemědělství Mze.

Způsob potvrzení účasti (nutné pro vstup do prostor Poslanecké sněmovny) i kompletní seznam účastníků najdete v přiložené pozvánce.

K hlavním tématům konference  bude patřit například:

  • Modulární řešení pro energetické využití bioodpadu (mini bioplynové stanice) jako nový způsob zvýšení energetické soběstačnosti určené pro menší farmy a malé obce, ale například i pro zoologické nebo botanické zahrady,
  • Sdílená energetika, komunitní energetika,
  • Možnosti státní podpory a dotací pro projekty komunitní energetiky.

 

 

Datum uveřejnění: 18.4.2023
Poslední změna: 18.04.2023
Počet shlédnutí: 562