Akce

Konference Moderní energetika firem

středa 14. listopadu 2018 09:00 (Praha)
Příležitost pro moderní provoz v souladu s nejnovějšími trendy skrývá každý podnik. Inovace, cenově dostupná energie z obnovitelných zdrojů, investice do lepší energetické účinnosti výrobních procesů nebo energetických služeb. To jsou symboly moderního podnikání 21. století, které budou představeny na konferenci 14. listopadu 2018 pořádané Aliancí pro energetickou soběstačnost ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.
Místo konání: Praha; Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1
Pořádá: Aliance pro energetickou soběstačnost ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, http://www.alies.cz/
Cíle konference

Inspirovat zahraničními trendy i příklady dobré praxe českých podniků, identifikovat nejperspektivnější oblasti investic, informovat o aktuálních příležitostech financování moderních investic, nabídnout příležitost pro networking s obchodními partnery.

Na akci mimo jiné vystoupí:

Zkušení experti z Nizozemska

Prvky moderní energetiky pro rozvoj byznysu? Ve spolupráci s Velvyslanectvím Nizozemského království zajistíme účast zkušených konzultantů a zástupců progresivních nizozemských firem, kteří se podělí o svou vlastní zkušenost s moderními opatřeními.

Pavel Doucha (DOUCHA ŠIKOLA Advokáti)

Advokát zaměřený na energetiku představí praktické přínosy a investiční příležitosti nové legislativy tzv. Zimního energetického balíčku EU pro české podniky s výhledem do roku 2030.

Martin Sedlák (SME)

Programový ředitel Svazu moderní energetiky vyzdvihne inspirativní příklady světových firem, které s využitím současných technologií zvyšují svou konkurenceshopnost.

Vladimír Sochor (MPO)

Ředitel odboru energetické účinnosti a úspor přiblíží aktuální příležitosti investic do moderních a energeticky úsporných řešení.

Kapacita prostoru je omezená. V případě dotazů kontaktujte ondrej.sumavsky@alies.cz nebo +420 605 95 44 88.

REGISTRACE ZDE

 

 

Datum uveřejnění: 12.10.2018
Poslední změna: 12.10.2018
Počet shlédnutí: 713