Novinky

„Ukažte své Werky!“ - Fotosoutěž s CZ Biom

 
 

Léto je tady, příroda se zelená, a tak je ten správný čas na fotosoutěž! Akce „Ukažte své Werky!“ Vám umožní se pochlubit svými snímky provozů, na kterých pracujete, zachycené v co nejkrásnějším světle (při východu nebo západu slunce) nebo třeba z dronu. Jde o soutěž, vítězem každé kategorie se stane autor snímku, který na sociálních sítích získá největší počet hlasů.

Soutěž je vyhlášena ve 4 kategoriích:

  1. Industriální téma (technika a technologie, zařízení, budovy atd.)

  2. Zemědělská krajina, suroviny, produkty a práce kolem (pole/zvířata/výrobky/paliva/biomasa/organická hnojiva atd.)

  3. OZE a lidé (lidé ve Vašich provozech, zaměstnanci, návštěvníci, pracovníci, děti, kontroly atd.)

  4. Video z Vašeho provozu – volné téma

Své fotografie a videa prosím zasílejte do 31. 8. 2021 na adresu dajcl@biom.cz. Nezapomeňte k fotografiím doplnit název snímku a místo, kde se nachází. Připsat též můžete zajímavosti z provozu či okolnosti focení/natáčení. Každý účastník soutěže může zaslat celkem 3 soutěžní fotografie a 1 video. Hlasování bude probíhat od 1. 9. do 1. 10. 2021. Vítězné fotografie a videa budou prezentovány v rámci tradiční podzimní konference Biomasa, bioplyn a legislativa 2021.

Vaší účast v soutěži také chápeme jako Váš souhlas k použití poskytnutých fotografií a videí pro mediální potřeby CZ Biom

Co by to bylo za soutěž nebýt nějaké výherní ceny. Výherci se mohou těšit na hodnotný balíček produktů našich členů, který Vám příjemně a dostatečně vynahradí úsilí věnované soutěži. Super výherce s nejvíce hlasy napříč kategoriemi pak získá poukaz na parádní víkendový pobyt v ČR!      


 
 

Zdroj (autor): CZ Biom - České sdružení pro biomasu
Web: http://www.czbiom.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 21.6.21
Poslední změna: 24.6.2021
Počet shlédnutí: 1965