Novinky

Noviny EXPERT společnosti VERNER a.s.

 
 
Dovolujeme si vám oznámit, že vyšlo další, již druhé, vydání novin člena CZ BIOM -  společnosti VERNER a.s. Noviny EXPERT, které jsou zaměřené na vytápění biomasou, jsou určené nejen pro zákazníky společnosti VERNER, ale i širokou veřejnost.
V druhém čísle novin naleznete řadu informací o interiérovém kotli VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 s redukovaným výkonem, který je nově zařazen do programu ,,Zelená úsporám”, a lze tedy na pořízení kotle získat státní dotaci. Dále zde najdete informace o letošní novince – kotli na kusové dřevo VERNER V210 a samozřejmě také rady na údržbu kotlů, tipy na doplňky ke kotlům a mnoho dalších zajímavých článků.
Noviny EXPERT vychází 2krát do roka a můžete je získat zdarma na veletrzích, u obchodních partnerů společnosti VERNER nebo také v elektronické podobě na www.verner.cz, případně si o ně můžete napsat na e-mail: simek@verner.cz
Věříme, že vám noviny přinesou nejen přehled o kotlích, které umí spalovat veškerou biomasu, ale také spoustu zajímavých informací, rad a tipů na údržbu vašeho kotle.

Příloha: Noviny EXPERT č. 2


 
 

Zdroj (autor): VERNER a. s.
Web: http://www.verner.cz
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 2.9.10
Poslední změna: 2.9.2010
Počet shlédnutí: 501