Novinky

7. dubna je poslední příležitost k přihlášení na konferenci OZE2011!

 
 
Již příští týden od 13. 4. – 15. 4. 2011 se uskuteční druhý ročník konference OZE2011 v Koutech nad Desnou. Přihlášky účastni je možné zasílat ještě tento týden a to nejlépe do čtvrtka 7. 4. do 12hod.

Přihlášku k účasti naleznete na odkazu: http://www.tretiruka.cz/energie/konferrence-oze-2011/informace-pro-ucastniky/ .

Program konference zahrnuje 26 odborných přednášek, šest vývěsek a exkurzi na přečerpávající elektrárnu Dlouhé stráně. Celý program konference naleznete na odkazu: http://www.tretiruka.cz/energie/konferrence-oze-2011/predbezny-program/

Hlavním cílem připravované konference je napomoci lepšímu propojení výzkumné sféry s praxí. Přednášky budou zaměřené na prezentaci výsledků vědy a výzkumu v oblasti obnovitelných zdrojů, přičemž nebudou opomíjeny ani potřeby podnikatelské sféry a praxe. Konference je určena jak pracovníkům z řad výzkumných pracovišť, tak i zástupcům podnikatelské sféry a veřejné správy.

Veškeré informace jsou Vám k dispozici na www.oze2011.cz

Paralelně s konferencí OZE2011 bude probíhat Symposium Odpadové Fórum 2011 (http://odpadoveforum.cz/OF2011/index.html)

Partneři konference jsou společnost SKANSKA a.s., internetové portály: www.tzb-info.cz, www.biom.cz (CZ Biom - České sdružení pro biomasu), www.nazeleno.cz a časopisy Alternativní energie a Odpadové fórum.

Těšíme se na Vás!
 
 

Zdroj (autor): CZ Biom
Web: https://biom.cz/
Kontaktní e-mail:

Datum uveřejnění: 4.4.11
Poslední změna: 4.4.2011
Počet shlédnutí: 579