Akce

Sedmý ročník odborné konference PRO-ENERGY CON

čtvrtek 23. listopadu 2017 - pátek 24. listopadu 2017 (Jihomoravský kraj, 9500,- Kč)
Ve čtvrtek 23. a v pátek 24.listopadu 2017 proběhne již sedmý ročník odborné konference PRO-ENERGY CON, kde formou panelových diskusí i neformálních rozhovorů můžete diskutovat s renomovanými odborníky ze všech oblastí energetiky. Již tradičně se konference koná v Jihomoravském kraji v Kurdějově u Hustopečí, kde je možné spojit příjemné vinařské prostředí s odbornou energetickou konferencí.
Místo konání: Kurdějov u Hustopečí; Hotel Kurdějov
Pořádá: ENERGY-HUB s.r.o., http://www.energy-hub.cz
, tel.: +420 777 953 539

Podrobnosti o akci: http://www.proenergycon.cz/
První den konference je rozčleněn na čtyři panelové diskuse napříč všemi energetickými odvětvími. V letošním ročníku se panely budou věnovat těmto tématům:

  1. blok - Zimní energetický balíček
  2. blok - Utility budoucnosti
  3. blok - Budoucnost automobilových paliv
  4. blok - Nové trendy a inovace v energetických odvětvích

Večer pak následuje neformální setkání účastníků v prostředí moravského sklípku s bohatým občerstvením a samozřejmě ochutnávkou nejrůznějších vín.

Druhý den se členové konference mohou zúčastnit exkurze do zajímavé lokality spojené s energetikou. V letošním roce plánujeme exkurzi na terminál ČEPRO ve Střelici u Brna.

Konferenci jsou věnované internetové stránky, kde se kromě programu a praktických informací dozvíte také aktuální dění a jsou zde ke stažení i podklady z minulých ročníků.

Samozřejmostí je přihlašování účastníků přes tento nový web.

Chcete-li využít některou z našich slev za včasné přihlášení, neváhejte a registrujte se!

Do 24.9. se slevou 15% z účastnického poplatku!

Energy-Hub je moderní nezávislá platforma pro sdílení informací a rozvoj energetického sektoru slučující společenské sféry akademického, vědního, technického a soukromého sektoru. Energy-Hub nabízí nejen školící a vzdělávací programy, ale také poskytuje prostor pro veřejnou a otevřenou diskusi na aktuální témata z oblasti energetiky.

 

 

Datum uveřejnění: 14.9.2017
Poslední změna: 14.09.2017
Počet shlédnutí: 733