Akce

Konference "Chytrá energie pro domácnosti a firmy"

pondělí 22. ledna 2018 14:00 (Moravskoslezský kraj, 0,- Kč)
Konference „Chytrá energie pro domácnosti a firmy“, která se bude konat 22. ledna 2018 v Ostravě, představí v rámci mezinárodní výstavy Infotherma 2018 moderní řešení energetických úspor a energetické soběstačnosti domácností a firem.
Místo konání: Ostrava; Výstaviště Černá louka v Ostravě, konferenční sál
Pořádá: Aliance pro energetickou soběstačnost

Příloha: POZVÁNKA  [pdf - ]
Výstava Infotherma 2018 je pro registrované účastníky ZDARMA. Konference začíná ve 14:00 a je součástí doprovodného programu akce.

Registrace zde.

Máte zájem o vlastní výrobu elektřiny například pomocí solárních panelů na střeše Vašeho domu nebo firmy? Potřebujete poradit s možnostmi získání finanční podpory pro Vaši domácnost nebo firmu? Zajímají Vás moderní způsoby realizace úsporných opatření? Hledáte tipy pro výběr vhodného systému solárních panelů a baterií pro akumulaci? Pak právě pro vás je určený program konference „Chytrá energie pro domácnosti a firmy“, která proběhne v rámci doprovodného programu mezinárodní výstavy Infotherma 2018 dne 22. ledna (14:00–18:00) na Výstavišti Černá louka v Ostravě (konferenční sál).

Pozvánka a program konference ke stažení zde

Mezi hlavní témata konference budou patřit:

  • Možnosti podpory a financování projektů obnovitelných zdrojů a energetických úspor

Hosté z řad domácností se dozví aktuální novinky o možnostech podpory pro rozvoj energeticky aktivních rodinných domů – možnosti financování střešních solárních elektráren a akumulace energie pomocí Nové zelené úsporám.

Zástupci firem a podniků budou moci načerpat informace o možnostech financování nových projektů obnovitelných zdrojů, moderních řešení energetických úspor a elektromobility nebo možnosti využití programů Ministerstva průmyslu a obchodu. Možnost soukromého financování představí Česká spořitelna se svým bankovním produktem pro financování projektů energetických úspor.

  • Inspirace pro nové projekty

Zájemci o nové instalace se budou moci inspirovat ukázkami příkladů dobré praxe využití decentralizovaných šetrných zdrojů energie. Jde například o rodinný dům na cestě k energetické soběstačnosti, fototermické systémy na rezidenčních budovách šetřících energii nebo projekty hybridních fotovoltaických systémů.

  • Inovace a trendy v akumulaci energie

Na inovace v energetice se zaměří část programu věnovaná představení akumulace energie ve velkých bateriových systémech, které v roce 2017 vyrostly i v České republice.

Organizační pokyny:

Podmínkou účasti na konferenci je závazná registrace. Prosíme o potvrzení účasti na ondrej.sumavsky@alies.cz nebo přímo ve formuláři (odkaz) do 19. ledna 2018.

Na základě došlé přihlášky Vám zašleme potvrzení o účasti a následně elektronickou vstupenku na výstavu Infotherma 2018.

 

 

 

Datum uveřejnění: 15.1.2018
Poslední změna: 15.01.2018
Počet shlédnutí: 556