Akce

+ přidejte svou akci  

Kurz: Energetický specialista s oprávněním ke zpracování PENB

pondělí 6. prosince 2021 (, 3600,- Kč)
Účelem kurzu je připravit zájemce na vykonání odborné zkoušky energetického specialisty s oprávněním ke zpracování průkazů energetické náročnosti budov (PENB) dle § 10 zákona č. 406/2000 Sb. v platném znění, kterou lze složit u Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Kurz je akreditován jako vzdělávací program na Ministerstvu vnitra ČR.

Místo konání: ONLINE;
Pořádá: Energy Centre České Budějovice, z.s., https://eccb.info/

Seminář: Evropa jako leader v čistých technologiích: od montovny k mozkovně

středa 8. prosince 2021 10:00 (Česká republika)
Akademie věd pomohla vyvinout pokročilý typ fotovoltaických článků s vysokou účinností. Patentované technologie chtějí využít firmy vyrábějící solární články v Evropě. Experti z VUT pracují na řešení baterií, které sníží závislost na vzácných kovech. Patenty však nemusí končit v zahraničních továrnách. Debatovat proto budeme o tom, jak lze využít nástup bezuhlíkové energetiky v Česku včetně celého produkčního řetězce. Seminář proběhne ve středu 8. prosince od 10:00.

Místo konání: ONLINE; ZOOM
Pořádá: Svaz moderní energetiky, https://www.modernienergetika.cz/

Online seminář: Hlášení přes ISPOP za rok 2021

úterý 11. ledna 2022 09:00 (Česká republika)
Seminář bude zaměřen na praktickou ukázku zpracování vybraných legislativních hlášení, které máte jako provozovatel zařízení povinnost zasílat v zákonných termínech každoročně přes systém ISPOP. Seminář se bude konat v úterý 11. ledna 2022 od 9 hod on-line přes aplikaci Zoom.

Místo konání: ONLINE; ZOOM
Pořádá: EKONOX, s.r.o., https://www.ekonox.cz/

Příloha: PŘIHLÁŠKA  [doc - 137.5 kB]

CORFU 2022: 9th International Conference on Sustainable Solid Waste Management

středa 15. června 2022 - sobota 18. června 2022 (Evropská unie)
The Conference aims to address the signicant issue of sustainable solid waste management through the promotion of safe practices & eective technologies. The
Conference focuses mainly on modern solid waste technologies. It aims to stimulate the interest of scientists and citizens and inform them about the latest developments in the eld of municipal solid waste management.

Místo konání: ;
Pořádá: