EnglishRSSkontaktyčlenstvísitemapinzerce a reklama
Biom.cz
biomasa, biopaliva, bioplyn, pelety, kompostování a jejich využití

PROJEKTY

Vyhláška upravující podmínky podpory výroby elektřiny z biomasy

Připomínkování "vyhlášky, kterou se stanoví druhy a způsoby využití biomasy při výrobě elektřiny z biomasy na něž se vztahuje podpora dle zákona č. 180/2005 Sb. a kterou se dále stanoví parametry biomasy, podle nichž je tato podpora diferencována" bylo ukončeno. Jakmile bude k dispozici finální text vyhlášky, budeme jej na Biom.cz publikovat.

Účelem Vašich připomínek je, aby ve vyhlášce nebyl opomenut žádný podstatný druh biomasy a jeho správné zařazení do příslušné kategorie. Tímto veřejným připomínkováním by měla být vyhláška nastavena tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám Vás - budoucích uživatelů této vyhlášky.

Naším společným cílem je ve spolupráci s Regulátorem trhu s elektřinou docílit takových cen elektřiny z biomasy, které zajistí požadovaný rozvoj fytoenergetiky v ČR.

V rámci projektu byly publikovány tyto články:
V rámci projektu byly publikovány tyto novinky:


 
© 2001-2009, CZ Biom  -  České sdružení pro biomasu,  Opletalova 7/918, 111 44 Praha 1,   Tel.: 604 856 036,   E-mail: sekretariat@biom.cz
Webhosting/ webdesign / publikační systém TOOLKIT - Econnect
Treti ruka energieplus Česká peleta Ekologie, pasivní domy, solární energie, alternativní zdroje, zelené bydlení EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Ekolist po drátě Portál Energetika Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Lesnicko-dřevařský www server