Pravda vítězí, ale dá to fušku. (Karel Čapek)
 Kontakty 
 Projekty 
 CZ Biom 
 AEBIOM 
 ECN 
 Atlas OZE 
 English  
 
Přihlášení:       ?


 Registrace

Biom Biom+

Reklamka:


Státní podpora obnovitelných zdrojů

Aleš Stančík,  ,  publikováno 27.11.2004,  shlédnuto 1885x


Je možné čerpat dotace na jeden projekt ze SFŽP i z ČEA?

Dobrý den,

na stránkách MPO jsem našel "Operační program Podpora podnikání". Na stránkách České energetické agentury jsem našel "Čás A Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie". Zajímalo by mě, jestli je možné čerpat z obou programů dotace na stejný projekt. Pokud ano, jaké je omezní celkové výše dotace.

Dále by mě zajímalo, jestli některá komerční banka zvýhodňuje (i dosažitelností úvěru) úvěry na financování projektů zaměřených na OZE nebo na předfinancování projektů podporovaných EU.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

S pozdravem.

Aleš Stančík

    01 Dec 2004 08:34   Miroslav Šafařík
Souběh podpor je možný
 
    02 Dec 2004 16:46   Aleš Stančík
 


Agrární www portál EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Stránky věnované obnovitelným zdrojům energie Ekolist po drátě Waste - časopis zabývající se především problematikou odpadového hospodářství Portál Energetika Občanské sdružení EKODOMOV Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Informační odpadový server Lesnicko-dřevařský www server České centrum pro podporu inovací Konopářský svaz České republiky Ekobioenergo, o.s. Ekologické bydlení - energie, domy, šetření, ekologie, recyklace
O rozvoj a aktualizaci se stará redakce Biom.cz.
provozuje CZ Biom, VÚRV a VÚZT.
ISSN: 1801-2655
CMS: ActionApps