Snaha není koksovatelná. (rčení z Ostravska)
 Kontakty 
 Projekty 
 CZ Biom 
 AEBIOM 
 ECN 
 Atlas OZE 
 English  
 
Přihlášení:       ?


 Registrace

Biom Biom+

Reklamka:


Financování BPS

M.Král,  ,  publikováno 27.1.2008,  shlédnuto 1299x


Chtěl bych se zeptat:
1. jakým způsobem by se dala financovat BPS, jestli že bych byl začínající podnikatel bez jakékoliv technologie a kolik prostředků bych potřeboval v případě, že bych si chtěl vzít úvěr (jako spoluúčast).
2. jestli je možnost vzít si na jeden projekt více dotací a o kterých uvažovat (chtěl bych financovat stavbu BPS a veškerou potřebnou techniku a z části i pozemky. Popřípadě, jestli tento projekt nějak rozdělit např. na stavbu BPS a zvlášť techniku.
3. o jakém dodavateli uvažovat z finančního a technologického hlediska. Žádám asi tři dodavatele ale nevím jestli je mohu publikovat.

Děkuji za odpoveď.

    02 Jun 2008 22:36  
 
    25 Sep 2008 09:07  
 


Agrární www portál EnviWeb - portál pro ochranu a tvorbu životního prostředí Stránky věnované obnovitelným zdrojům energie Ekolist po drátě Waste - časopis zabývající se především problematikou odpadového hospodářství Portál Energetika Občanské sdružení EKODOMOV Internetové energetické konzultační a poradenské středisko Informační odpadový server Lesnicko-dřevařský www server České centrum pro podporu inovací Konopářský svaz České republiky Ekobioenergo, o.s. Ekologické bydlení - energie, domy, šetření, ekologie, recyklace
O rozvoj a aktualizaci se stará redakce Biom.cz.
provozuje CZ Biom, VÚRV a VÚZT.
ISSN: 1801-2655
CMS: ActionApps