Diskuse o kompostovánĂ
Biom.cz, http://www.biom.cz, , publikováno 18.5.2002, shlédnuto 7695x
Diskuse o kompostovánĂ, kompostĂ©rech a kompostárnách.
|
| Datum: |
11 Jul 2003 22:33 |
| Název: |
Zinek |
| Autor: |
Jakub |
| WWW: |
|
| |
| ChtÄ›l bych se zeptat jak je to s kompostovánĂm vytrvalĂ˝ch plevelĹŻ a ĹľivoÄŤišnĂ˝ch odpadĹŻ z kuchynÄ› (kosti, zbytky masa apod.) U vytrvalĂ˝ch plevelĹŻ nechápu, proÄŤ se namajĂ kompostovat, vĹľdyĹĄ je to rostlina jako kaĹľdá jiná a v kompostu se rozloĹľĂ. Ne? U ĹľivoÄŤišnĂ˝ch zbytku by mne zajĂmalo jestli na kompost vĹŻbec nepatĹ™Ă, nebo zde platĂ "všeho s mĂrou"? dÄ›kuji |
| |
| Odpověď |
|